NaStyku.pl

Mamy medalistów Mistrzostw Świata w Grapplingu!

Od 21 do 24 sierpnia 2023 r. w Warszawie odbyły się Mistrzostwa Świata kadetów, juniorów i seniorów w Grapplingu. Do reprezentacji Polski powołano 59 zawodników, a wśród nich dwóch uczniów Zespołu Szkół Zawodowych i Licealnych w Zgorzelcu.
fot. ZSZIL
fot. ZSZIL

Jakub i Damian Ramulewicz trenują brazylijskie jiu-jitsu.

Obaj spisali się znakomicie zdobywając 3 brązowe medale MŚ. Jakub zdobył je dwa stając na podium w konkurencji grappling Gi (walka w kimonie) oraz grappling No-Gi. Starszy z braci Damian zajął 3 miejsce w kategorii juniorów w walce No-Gi czyli w spodenkach i specjalnej obcisłej koszulce – rashguardzie.

Te medale to największe sukcesy obu uczniów “Górnika”, a mają oni w swoim dorobku jeszcze wiele medali Mistrzostw Polski, Pucharów Polski oraz imprez międzynarodowych.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sportowych sukcesów!

 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. UKS Energetyk

Udane starty pływaków na Zimowych Mistrzostwach Dolnego Śląska

Sport
środa, 22 listopada 2023, 10:42
16-18 listopada w Nowej Rudzie odbyły się Zimowe Mistrzostwa Dolnego Śląska w Pływaniu. W trzydniowej rywalizacji wzięło udział 30 klubów i 600 zawodników. Bardzo dobre starty zanotowali wszyscy zgorzeleccy zawodnicy.

Zobacz również

Brawo! Po sześciu meczach nasi na szczycie tabeli
Sport
sobota, 28 października 2023, 11:20

Turów wciąż niepokonany

Dziś (sobota 28.10) czarno-zieloni grają w Zielonej Górze. Nie wiemy...