NaStyku.pl

Mamy brązowy medal Mistrzostw Polski!

Udany start w Mistrzostwach Polski Kadetów odnotował Miłosz Fedorec. Zawodnik UKS Warrior Zgorzelec stanął na najniższym stopniu podium.
fot. UKS Warrior Zgorzelec
fot. UKS Warrior Zgorzelec

Debiutujący w imprezie mistrzowskiej Miłosz pierwszy pojedynek wygrał wysoko na punkty. W kolejnym musiał jednak uznać wyższość przyszłego mistrza Polski.

W Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży po raz pierwszy wystartowali Aleksander Świercz oraz Franciszek Lula. Kadeci z przygranicznego miasta pomimo ambitnej postawy uplasowali się poza strefą medalową. Ostatecznie Franek i Olek zajęli piąte miejsca.

Zakwalifikowanie się i udział w finałach OOM jest już dużym wyróżnieniem, nasze województwo reprezentowało pięcioro kadetów - skomentował trener Wojciech Pawłowski - Miłosz mimo niewielkiego doświadczenia walczył bez kompleksów. Występ Franciszka i Aleksandra oceniam również pozytywnie, chłopcy wystartowali jako najmłodsi w kategorii wiekowej kadeta. Chciałbym podziękować Urzędowi Miasta Zgorzelec oraz PGE GiEK S.A. za środki, dzięki którym możliwe było przygotowanie oraz udział zawodników klub w Mistrzostwach Polski.

Mistrzostwa zorganizowano w Warszawie w dniach 18-20 czerwca, w OOM rywalizowało 180 najlepszych sportowców z całego kraju wyłonionych w dwóch turniejach eliminacyjnych.

UKS Warrior Zgorzelec

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Wybitni sportowcy nagrodzeni!

Wybitni sportowcy nagrodzeni!

Sport
piątek, 24 września 2021, 10:23
21 września br. w Miejskim Klubie Seniora, odbyła się uroczystość wręczenia nagród Burmistrza Miasta Zgorzelec za rok 2020.

Zobacz również

Piotr Kosewicz / fot. Bartłomiej Zborowski / Polski Komitet Paraolimpijski
Sport
poniedziałek, 30 sierpnia 2021, 10:37

Złoty Piotr Kosewicz!

Pochodzący z Zawidowa Piotr Kosewicz zdobył olimpijskie złoto!...