NaStyku.pl

Letni obóz sportowy UKS Warrior Zgorzelec

Intensywne treningi, doskonalenie technik taekwondo oraz świetna zabawa i aktywny wypoczynek to w dużym skrócie podsumowanie zgrupowania zawodników UKS Warrior Zgorzelec.
Letni obóz sportowy UKS Warrior Zgorzelec - zdjęcie nr 1
Letni obóz sportowy UKS Warrior Zgorzelec - zdjęcie nr 1

W czasie dwutygodniowego obozu młodzi taekwondziści nie mogli się nudzić. Oprócz zajęć ruchowych sportowcy zwiedzili Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu, płynęli statkiem, podziwiali piękne widoki z latarni morskiej oraz zobaczyli wystawę minerałów. Wyśmienita pogoda sprzyjała morskim kąpielom oraz aktywności ruchowej na plaży. Oczywiście nie zabrakło innych atrakcji: dyskoteki, konkursów plastycznych, ogniska czy „Randki w ciemno”. Jednak najwięcej emocji wzbudziła wizyta w parku linowym, gdzie uczestnicy obozu pokonywali własne lęki i słabości.

Doskonała baza treningowa sprzyjała kształtowaniu cech motorycznych oraz pracy nad techniką i taktyką walki sportowej. Adepci koreańskiej sztuki walki poznali układy formalne, które były jednym z elementów egzaminu na stopnie uczniowskie. Obecnie zawodnicy odpoczywają, a w sierpniu wznowią treningi i rozpoczną przygotowania do sezonu startowego.

Udział członków stowarzyszenia UKS Warrior w zgrupowaniu był możliwy dzięki subwencji Urzędu Miasta Zgorzelec.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Galerie zdjęć

Warto przeczytać

Świetny start zawodników UKS Warrior w Pradze!

Świetny start zawodników UKS Warrior w Pradze!

Sport
poniedziałek, 02 grudnia 2019, 08:47
Kolejny raz zawodnicy UKS Warrior potwierdzili swoje umiejętności i doskonałą formę. Tym razem młodzicy wywalczyli złoty i srebrny medal w stolicy Czech.

Zobacz również