NaStyku.pl

Kolejny sukces zawodników Kick-Fighter Zgorzelec

W sobotę (23 października) w Szczecinie zawodnicy Centrum Sportów Walki Kick-Fighter Zgorzelec brali udział w turnieju Polish Fighter Champion. Podopieczni trenera Krzysztofa Szyrmy zdobyli trzy brązowe i jeden srebrny medal.
Kolejny sukces zawodników Kick-Fighter Zgorzelec
Kolejny sukces zawodników Kick-Fighter Zgorzelec

Turniej stał na bardzo wysokim poziomie sportowym i była to konfrontacja sportów „stójkowych”, takich jak kickboxing, muay-thai, karate i taekwondo.

Brązowe medale zdobyli Ignacy Sadowski, Damian Bielecki i Gabriel Sadowski. Natomiast srebrny medal wywalczył Paweł Cieślik, który w walce półfinałowej nabawił się niegroźnej kontuzji i nie mógł niestety zawalczyć w finale o złoto.

Ze Zgorzelca udział w turnieju wziął również Artur Trusiak, który wystartował w zawodach pierwszy raz po czteroletniej przerwie. Pomimo braku medalu zaliczył świetny występ, co dobrze wróży na przyszłość.

Serdeczne podziękowania dla firmy Areca i pana Jana Soleckiego za pomoc w wyjeździe. Wyjazd dofinansowany był z budżetu Gminy Miejskiej Zgorzelec.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. Gmina Zgorzelec

Pobiegli ulicami Ręczyna. Za nami XI Gminny Bieg

Sport
wtorek, 09 maja 2023, 11:36
W miniony weekend w Ręczynie odbył się XI Gminny Bieg Uliczny. Wydarzenie składało się z części sportowej, po której nastąpiło wspólne biesiadowanie i festyn rodzinny.

Zobacz również