Kolejny sukces zawodników Kick-Fighter Zgorzelec

W sobotę (23 października) w Szczecinie zawodnicy Centrum Sportów Walki Kick-Fighter Zgorzelec brali udział w turnieju Polish Fighter Champion. Podopieczni trenera Krzysztofa Szyrmy zdobyli trzy brązowe i jeden srebrny medal.

Turniej stał na bardzo wysokim poziomie sportowym i była to konfrontacja sportów „stójkowych”, takich jak kickboxing, muay-thai, karate i taekwondo.

Brązowe medale zdobyli Ignacy Sadowski, Damian Bielecki i Gabriel Sadowski. Natomiast srebrny medal wywalczył Paweł Cieślik, który w walce półfinałowej nabawił się niegroźnej kontuzji i nie mógł niestety zawalczyć w finale o złoto.

Ze Zgorzelca udział w turnieju wziął również Artur Trusiak, który wystartował w zawodach pierwszy raz po czteroletniej przerwie. Pomimo braku medalu zaliczył świetny występ, co dobrze wróży na przyszłość.

Serdeczne podziękowania dla firmy Areca i pana Jana Soleckiego za pomoc w wyjeździe. Wyjazd dofinansowany był z budżetu Gminy Miejskiej Zgorzelec.