NaStyku.pl

Kolejne turnieje żaków i orlików!

Już w najbliższą sobotę (25.01) od godz. 10.00 w CSR w Zgorzelcu, odbędą się kolejne turnieje piłki nożnej halowej ŻAKÓW i ORLIKÓW o Puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec organizowane przez DIDA SPORT, czyli Bartka Ćwioka i Adama Łuszczyka.
Kolejne turnieje żaków i orlików!
Kolejne turnieje żaków i orlików!

Jako pierwsi o godz. 10.00 na parkiecie zaprezentują się chłopcy i dziewczynki w kategorii ŻAK. Po nich ok. godz. 13.20 rozpocznie się turniej ORLIKÓW. Do turniejów zgłosiło się łącznie 16 zespołów (po 8 w każdej kategorii), które zagrają w dwóch grupach, a następnie rozegrane zostaną półfinały oraz mecze o poszczególne miejsca. W turniejach z pewnością nie zabraknie sportowych emocji oraz świetnej zabawy. Dodatkowo organizatorzy zadbali o liczne nagrody i trofea. Nagrody dla drużyn walczacych w turnieju ŻAKÓW ufundował Pan Michał Lipa właściciel firmy KM BUDOWNICTWO. O nagrody dla Orlików zadbała natomiast firma STROER (ładowarki kołowe).

W turnieju ŻAKÓW wystąpią:
1. Nysa Zgorzelec,
2. FA Zgorzelec,
3. FA Bogatynia,
4. FA Bolesławiec,
5. Orliki Węgliniec,
6. Górnik Węgliniec,
7. AP Zgorzelec,
8. FA Lwówek Śląski.

W turnieju ORLIKÓW zagrają:
1. Nysa Zgorzelec,
2. FA Bogatynia,
3. FA Zgorzelec,
4. FA Bolesławiec,
5. Orliki Węgliniec 1,
6. Orliki Węgliniec 2,
7. FA Lwówek Śląski,
8. AP Zgorzelec.

Patronat nad turniejami żaków i orlików objął Burmistrz Miasta Zgorzelec. Zapraszamy do hali CSR w Zgorzelcu przy ul. Maratońskiej do gorącego dopingu najmłodszych sportowców. Dobra zabawa i emocje gwarantowane!

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również