NaStyku.pl

Filip Olszak na podium w Berlinie!

Srebrny medal wywalczył Filip Olszak w silnie obsadzonym turnieju Berlin Open. W zawodach wystartowało blisko 850 sportowców z 24 krajów.
Turniej Berlin Open / fot. UKS Warrior Zgorzelec
Turniej Berlin Open / fot. UKS Warrior Zgorzelec

Świetna formę przed zbliżającymi się Mistrzostwami Polski potwierdził zawodnik UKS Warrior Zgorzelec. Filip wygrał pierwszy pojedynek przed czasem różnicą 20 punktów. W kolejnym starciu pokonał rywala z München. W półfinale wygrał pewnie z zawodnikiem gospodarzy, jak się później okazało aktualnym Mistrzem Niemiec!

Do finału Filip podszedł zmotywowany, ale bez presji na wynik. W ostatniej walce rywalem naszego zawodnika był dobrze mu znany utytułowany reprezentant Czech. Filip po emocjonującym i wyrównanym pojedynku uległ jednym punktem i ostatecznie zajął II miejsce.

Jestem bardzo zadowolony z postawy Filipa - skomentował trener Wojciech Pawłowski. W zawodach realizowane były elementy taktyczne, które doskonalimy na treningach. Mam nadzieję na udany start w Mistrzostwach Polski, które odbędą się pod koniec maja w Płocku.

Udział w turnieju Berlin Open był możliwy dzięki środkom Gminy Miejskiej Zgorzelec oraz Starostwa Powiatowego w Zgorzelcu.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Wędkarze rywalizowali o Puchar Starosty

Wędkarze rywalizowali o Puchar Starosty

Sport
środa, 17 lipca 2019, 09:06
Józef Miśków został triumfatorem zawodów o Puchar Starosty Zgorzeleckiego w dyscyplinie spławikowej, które w minioną niedzielę odbyły się na Bulwarze Greckim w Zgorzelcu.
Letni obóz sportowy UKS Warrior Zgorzelec - zdjęcie nr 1

Letni obóz sportowy UKS Warrior Zgorzelec

Sport
wtorek, 16 lipca 2019, 12:37
Intensywne treningi, doskonalenie technik taekwondo oraz świetna zabawa i aktywny wypoczynek to w dużym skrócie podsumowanie zgrupowania zawodników UKS Warrior Zgorzelec.

Zobacz również

Program Zgorzelec Games Week Zgorzelec
Sport
poniedziałek, 01 lipca 2019, 08:38

Zgorzelec Games Week 2019

19-21 lipca w Zgorzelcu kolejny raz wielkie e-sportowe wydarzenie –...