NaStyku.pl

Euro 2021: W Zgorzelcu powstanie Strefa Kibica!

11 czerwca rozpoczynają się Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej. Zgorzelczanie będą mogli oglądać mecze na dużym ekranie. Przy PGE Turów Arena powstanie Strefa Kibica!
Terminarz meczów Mistrzostw Europy 2021 (2020) / Organizatorzy Zgorzeleckiej Strefy Kibica
Terminarz meczów Mistrzostw Europy 2021 (2020) / Organizatorzy Zgorzeleckiej Strefy Kibica

Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej rozpoczynają się w piątek 11 czerwca 2021 roku od meczu Włochy-Turcja. Polska drużyna rozegra pierwsze spotkanie 14 czerwca ze Słowacją. Przypomnijmy, że biało-czerwoni zremisowali w obu meczach towarzyskich przed Euro 2021. Mecz Polska-Rosja zakończył się wynikiem 1:1, a Polska-Islandia – 2:2.

Strefa Kibica dla całej rodziny

Strefa funkcjonowała będzie w dniach od 11 czerwca do 11 lipca 2021 roku (z zachowaniem reżimu sanitarnego). Już od 11 czerwca dostępnych będzie wiele atrakcji dla całej rodziny: strefa kibica na świeżym powietrzu, transmisja meczy na dużym telebimie, dodatkowa strefa kibica kids z darmowymi atrakcjami i zabawami dla dzieci, strefa gastronomiczna oraz wiele innych ciekawych niespodzianek. Wstęp na strefę kibica jest bezpłatny. Wspólnie kibicujmy Reprezentacji Polski, mile widziane stroje i makijaże w barwach narodowych!

Ważne daty dla kibica

  • 11 czerwca (piątek) godz. 21:00 – mecz otwarcia Mistrzostw Europy Turcja-Włochy
  • 14 czerwca (poniedziałek) godz. 18:00 – 1 mecz grupowy Reprezentacji Polski (Polska-Słowacja)
  • 19 czerwca (sobota) godz. 21:00 – 2 mecz grupowy Reprezentacji Polski (Hiszpania-Polska)
  • 23 czerwca (środa) godz. 18:00 – 3 mecz grupowy Reprezentacji Polski (Szwecja-Polska)
  • 11 lipca (niedziela) godz. 21:00 – mecz finałowy

Patronat honorowy nad zgorzelecką strefą kibica objął Burmistrz Miasta Zgorzelec. Strefa kibica powstała dzięki współpracy: Centrum Sportowo-Rekreacyjne w Zgorzelcu, Grupa Bazylia oraz isportowy.pl.

Zapraszamy serdecznie, emocje sportowe na najwyższym poziomie gwarantowane!
Wydarzenia ze Strefy Kibica można śledzić na bieżąco na profilu FB strefakibicazgorzelec

Aktualna ocena: 5,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również