NaStyku.pl

Dołącz do Akademii Piłkarskiej przy Victorii Ruszów!

Wraz z nowym rokiem Klub Sportowy Victoria Ruszów rusza z nowym projektem - Akademią Piłkarską.
Akademia Piłkarska przy KS Victoria Ruszów
Akademia Piłkarska przy KS Victoria Ruszów

Akademia Piłkarska przy Klubie Sportowym Victoria Ruszów skierowana jest do dzieci w wieku od 8 do 12 lat z Ruszowa i okolic. Udział dzieci w innym wieku będzie rozpatrywany indywidualnie. Projekt gwarantuje opiekę trenera z uprawnieniami, który będzie prowadził nieodpłatne treningi oraz udział w turniejach i lidze. Celem szkółki jest zwiększenie aktywności fizycznej wśród dzieci, zapewnienie miejsca do rozwoju swojej pasji oraz pobudzenie ducha sportowej rywalizacji.

Organizatorzy planują spotkać się z rodzicami pod koniec stycznia, wtedy też odbędzie się pokazowy trening. Chętnych zapraszamy do kontaktu - trener Michał Fernezy tel. 739 209 286, prezes klubu Dariusz Stelwach tel. 787 438 821, wiceprezes klubu Robert Wołek tel. 733 386 268.

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

We własnej hali, w tej części rozgrywek, Turów jest jak dotąd niepokonany

Boiskowe déjà vu

Sport
niedziela, 21 lutego 2021, 22:36
Wygraliśmy. Teraz podamy tylko wynik i dalej nie musicie czytać. Dalej było to samo, co na ostatnim i jeszcze poprzednim meczu. PGE Turów Zgorzelec - SMS Karpacz 95:89.
Piłkarskie emocje w Zgorzelcu!

Piłkarskie emocje w Zgorzelcu!

Sport
piątek, 12 lutego 2021, 12:29
W najbliższy weekend (13-14 lutego) odbędzie się sportowe wydarzenie bez precedensu. Do Zgorzelca przyjadą 32 drużyny piłkarskie z topowych akademii z Polski i Czech.

Zobacz również

Maciek Rejman jeszcze nie zamierza odwieszać butów na kołku. Wciąż jest jednym z filarów drużyny
Sport
poniedziałek, 08 lutego 2021, 09:10

Znowu nerwy, ale wygrana

W ostatnim meczu 82:74. Ale mistrzami w tym sezonie nie...
W sobotę, już po raz drugi w tym sezonie, Turów Zgorzelec ograł Zieloną Górę
Sport
środa, 20 stycznia 2021, 09:13

Turów! Można? Można!

- Będzie wyrównany mecz, a w końcówce bęcki - dało...