NaStyku.pl

Dołącz do Akademii Piłkarskiej przy Victorii Ruszów!

Wraz z nowym rokiem Klub Sportowy Victoria Ruszów rusza z nowym projektem - Akademią Piłkarską.
Akademia Piłkarska przy KS Victoria Ruszów
Akademia Piłkarska przy KS Victoria Ruszów

Akademia Piłkarska przy Klubie Sportowym Victoria Ruszów skierowana jest do dzieci w wieku od 8 do 12 lat z Ruszowa i okolic. Udział dzieci w innym wieku będzie rozpatrywany indywidualnie. Projekt gwarantuje opiekę trenera z uprawnieniami, który będzie prowadził nieodpłatne treningi oraz udział w turniejach i lidze. Celem szkółki jest zwiększenie aktywności fizycznej wśród dzieci, zapewnienie miejsca do rozwoju swojej pasji oraz pobudzenie ducha sportowej rywalizacji.

Organizatorzy planują spotkać się z rodzicami pod koniec stycznia, wtedy też odbędzie się pokazowy trening. Chętnych zapraszamy do kontaktu - trener Michał Fernezy tel. 739 209 286, prezes klubu Dariusz Stelwach tel. 787 438 821, wiceprezes klubu Robert Wołek tel. 733 386 268.

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. DIDA Sport

Podsumowanie XVI edycji Zgorzeleckiej Ligi Futsalu

Sport
środa, 21 lutego 2024, 09:29
Mistrz kończy rozgrywki z kompletem zwycięstw, a Unital obronił miejsce na podium. W sobotę 17.02.2024r. zakończyliśmy rozgrywki XVI edycji Zgorzeleckiej Ligi Futsalu o Puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec.
fot. Kick-Fighter Zgorzelec

Sukcesy medalowe Kick-Fighter Zgorzelec

Sport
poniedziałek, 12 lutego 2024, 10:15
Podczas Pucharu DFN – Ogólnopolskich Mistrzostw Województwa Pomorskiego w kickboxingu, które odbył się w miniony weekend, zawodnicy Centrum Sportów Walki Kick-Fighter Zgorzelec zdobyli 2 złote, 3 srebrne i 3 brązowe medale.

Zobacz również