NaStyku.pl

Bogatynia: Mistrzostwa Miasta i Gminy w siatkówce dziewcząt i chłopców

Wczoraj w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Porajowie odbyły się Mistrzostwa Miasta i Gminy Bogatynia w siatkówce dziewcząt i chłopców klas VII i VIII. Rywalizacja była zawzięta.
fot. FB W. Dobrołowicz
fot. FB W. Dobrołowicz

Mistrzostwa Miasta i Gminy w siatkówce dziewcząt i chłopców klas VII – VIII zostały rozegrane w poniedziałek w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Porajowie.

Zwycięstwo wywalczyły dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Bogatyni oraz drużyna chłopców z ZSP w Porajowie. Wielkie emocje i zacięta rywalizacja trwały do ostatnich minut rozgrywek.

Serdecznie gratulujemy! 

fot. FB W.Dobrołowicz (5) 

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. DIDA Sport

Podsumowanie XVI edycji Zgorzeleckiej Ligi Futsalu

Sport
środa, 21 lutego 2024, 09:29
Mistrz kończy rozgrywki z kompletem zwycięstw, a Unital obronił miejsce na podium. W sobotę 17.02.2024r. zakończyliśmy rozgrywki XVI edycji Zgorzeleckiej Ligi Futsalu o Puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec.
fot. Kick-Fighter Zgorzelec

Sukcesy medalowe Kick-Fighter Zgorzelec

Sport
poniedziałek, 12 lutego 2024, 10:15
Podczas Pucharu DFN – Ogólnopolskich Mistrzostw Województwa Pomorskiego w kickboxingu, które odbył się w miniony weekend, zawodnicy Centrum Sportów Walki Kick-Fighter Zgorzelec zdobyli 2 złote, 3 srebrne i 3 brązowe medale.

Zobacz również