NaStyku.pl

Ale pędzili! Za nami Dziecięcy Maraton Rowerowy (ZDJĘCIA)

W sobotę, 20 maja na stadionie miejskim w Zgorzelcu odbył się Dziecięcy Maraton Rowerowy.
fot. THCPromil
fot. THCPromil

Zawody przy ul. Maratońskiej rozegrano w pięciu kategoriach: najmłodsze dzieci – rowerki biegowe, dzieci do lat 6, 8, 10 i młodzież do lat 12. Pomimo zmiennej aury w imprezie wzięło udział 89 małych uczestników.

„Serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom, którzy przyczyniają się do tego, aby ta impreza była z roku na rok coraz lepsza. Dzięki ich pomocy, każde dziecko otrzymało medale oraz dyplomy, a zwycięzcy zostali nagrodzeni wspaniałymi nagrodami. Słowa podziękowania kierujemy również do wszystkich rodziców, którzy wspólnie z nami kibicowali swoim pociechom.  Dziękujemy za wspaniałą oprawę imprezy, która dostarczyła niezapomnianych wrażeń i chwil radości każdemu uczestnikowi. Warto podkreślić, że Dziecięcy Maraton Rowerowy został dofinansowany z budżetu Miasta Zgorzelec” – mówi Piotr Gruszczyński, prezes THC PROMIL.

Liczymy na to, że w przyszłym roku impreza będzie się cieszyła podobnym, a może jeszcze większym zainteresowaniem.

Pełna galeria zdjęć z wydarzenia: Dziecięcy Maraton Rowerowy 2023

fot. THCPromil (8)

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. Gmina Zgorzelec

Pobiegli ulicami Ręczyna. Za nami XI Gminny Bieg

Sport
wtorek, 09 maja 2023, 11:36
W miniony weekend w Ręczynie odbył się XI Gminny Bieg Uliczny. Wydarzenie składało się z części sportowej, po której nastąpiło wspólne biesiadowanie i festyn rodzinny.

Zobacz również