NaStyku.pl

Zawidowski klub sportowy z dotacją od ministerstwa

Piast Zawidów dostał 10 tysięcy złotych od Ministerstwa Sportu i Turystki na zakup sprzętu sportowego oraz szkolenie piłkarskie dzieci i młodzieży w ramach programu rządowego „Klub”.
KS Piast Zawidów
KS Piast Zawidów

Nowoczesny sprzęt za 4 tysiące złotych i dodatkowe 6 tysięcy złotych na szkolenie piłkarskie dzieci i młodzieży to pieniądze, które Klub Sportowy „Piast” otrzymał z Ministerstwa Sportu i Turystyki. Wniosek oraz wszelkie niezbędne dokumenty złożył Rafał Ryż, ówczesny wiceprezes Klubu, który obecnie będzie zarządzał projektem i pilnował wszystkich spraw formalnych.

Przypomnijmy, że to 3 edycja rządowego programu „Klub” i trzecia dotacja dla zawidowskiego Piasta. Łącznie na konto Piasta trafiło już 20.000 złotych.

Aktualnie Piast Zawidów jest jednym z lepiej wyposażonych Klubów w okolicy. Wystarczy wspomnieć chociażby ilość bramek, z których na co dzień korzystają zawodnicy klubu (bramki 7,32 x 2,44, bramki 5 x 2, bramki 3 x 1,55, bramki 1,2 x 0,8, bramki bazooka).

A także piłki wysokiej jakości dla każdej drużyny, mnóstwo trenażerów, akcesoriów i wiele innych elementów treningowych.

 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Medalowe starty zgorzeleckich taekwondzistów - zdjęcie nr 24

Medalowe starty zgorzeleckich taekwondzistów

Sport
wtorek, 12 listopada 2019, 09:10
Ostatnie występy zawodników UKS Warrior należą do udanych. W Środzie Wielkopolskiej sportowcy z przygranicznego miasta sześciokrotnie stawali na podium, natomiast w Pradze młodzicy wywalczyli dwa brązowe krążki.
Piotr Kosewicz / fot. Bartłomiej Zborowski / Polski Komitet Paraolimpijski

Piotr Kosewicz wicemistrzem świata w rzucie dyskiem!

Sport
piątek, 08 listopada 2019, 10:23
- Być wicemistrzem świata to jest rewelacja. Blisko było do tego złota. Bałem się tego klimatu i to się sprawdziło. Nie mogłem tutaj oddychać, dlatego te rzuty nie były tak idealne jak na treningach - ocenił swój start Piotr Kosewicz.

Zobacz również

Decathlon w Zgorzelcu / fot. facebook
Sport
środa, 30 października 2019, 10:02

Decathlon Zgorzelec w grudniu!

Wiemy już, kiedy nastąpi długo oczekiwane przez mieszkańców otwarcie Decathlonu...