NaStyku.pl

Młodzicy UKS Warrior na medal!

Znakomity start odnotowali nasi taekwondziści. W Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików sportowcy ze Zgorzelca wywalczyli 14 medali.
Młodzicy UKS Warrior na medal
Młodzicy UKS Warrior na medal

Świetną formę zaprezentowały dziewczęta: Marcelina Janik i Lena Maruszak uplasowały się na I i II miejscu. Natomiast debiutująca w zawodach Wiktoria Walczak zdobyła złoty krążek w dwuboju technicznym, a Daria Król stanęła na drugim i trzecim miejscu podium.

Młodzicy Aleksander Świercz i Franciszek Lula pokonali wszystkich rywali, zdobyli złoto zarówno w walkach jak i dwuboju. Gabriel Kaczmarczyk po emocjonujących pojedynkach zajął I miejsce. Kolejni reprezentanci klubu Jan Kasza oraz Borys Niklewicz wywalczyli odpowiednio srebrny i brązowy medal.

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików zorganizowano w Opolu, w turnieju rywalizowali zawodnicy w wieku 10-11 lat z województw małopolskiego, śląskiego, opolskiego oraz Dolnego Śląska.

Pomimo dużej konkurencji młodzicy potwierdzili znakomite przygotowanie. Wiele wygranych pojedynków oraz wysoka sprawność dobrze rokują. Warto dodać, że w klasyfikacji drużynowej UKS Warrior uplasował się na II miejscu. - podsumowuje trener Wojciech Pawłowski.

Adepci taekwondo olimpijskiego mogli wystartować w zawodach dzięki dotacji Gminy Miejskiej Zgorzelec oraz Powiatu Zgorzeleckiego.

Młodzicy UKS Warrior na medal

Młodzicy UKS Warrior na medal

Młodzicy UKS Warrior na medal

Młodzicy UKS Warrior na medal

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

We własnej hali, w tej części rozgrywek, Turów jest jak dotąd niepokonany

Boiskowe déjà vu

Sport
niedziela, 21 lutego 2021, 22:36
Wygraliśmy. Teraz podamy tylko wynik i dalej nie musicie czytać. Dalej było to samo, co na ostatnim i jeszcze poprzednim meczu. PGE Turów Zgorzelec - SMS Karpacz 95:89.
Piłkarskie emocje w Zgorzelcu!

Piłkarskie emocje w Zgorzelcu!

Sport
piątek, 12 lutego 2021, 12:29
W najbliższy weekend (13-14 lutego) odbędzie się sportowe wydarzenie bez precedensu. Do Zgorzelca przyjadą 32 drużyny piłkarskie z topowych akademii z Polski i Czech.

Zobacz również

Maciek Rejman jeszcze nie zamierza odwieszać butów na kołku. Wciąż jest jednym z filarów drużyny
Sport
poniedziałek, 08 lutego 2021, 09:10

Znowu nerwy, ale wygrana

W ostatnim meczu 82:74. Ale mistrzami w tym sezonie nie...
W sobotę, już po raz drugi w tym sezonie, Turów Zgorzelec ograł Zieloną Górę
Sport
środa, 20 stycznia 2021, 09:13

Turów! Można? Można!

- Będzie wyrównany mecz, a w końcówce bęcki - dało...