NaStyku.pl

Judo safari w tą sobotę w ZOO Görlitz-Zgorzelec

Od wielu lat judo safari jest jedną z najbardziej udanych i popularnych aktywności sportowych Niemieckiego Związku Judo (DJB). 10 września w godzinach 14:00-18:00, po raz pierwszy odbędzie się ono w wyjątkowej scenerii Zoo Görlitz.
fot. Nasze Zoo
fot. Nasze Zoo

Oferta skierowana jest do dzieci i młodzieży, które pasjonują się sportem i jest dostępna dla wszystkich bez ograniczeń. „Przyprowadź swoją rodzinę i przyjaciół, ukończ wyzwania safari i ciesz się dniem pełnym przygód. Niezależnie od tego, czy jesteś młodym judoką, czy tylko entuzjastą sportu, każdy znajdzie tu coś dla siebie” – zachęca prezes DJB Thomas Schynol.

Zaopatrzeni w kartę udziału uczestnicy safari, zmierzą się z sześcioma ekscytującymi wyzwaniami, a następnie otrzymają odznakę. Zwierzęce zadania rozmieszczone będą na całym terenie zoo i gwarantują mnóstwo zabawy. Wymagania: umiejętności sportowe i kreatywność. Rzecznik zarządu DJB, Frank Doetsch, dostrzega ogromny potencjał w kampanii finansowanej przez Federalne Ministerstwo ds. Rodziny, Seniorów, Kobiet i Młodzieży (bmfsfj) oraz Niemiecką Młodzież Sportową (dsj): „Kampania ma na celu zachęcić dzieci do uprawiania sportu, bo któż miewa okazję, sprostać sportowym wyzwaniom w zoo”.

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Ławka Turowa na sezon 2022/23 uległa całkowitej przebudowie i zawodników z poprzedniego składu zobaczymy już niewielu

Turów ponownie w pierwszej lidze

Sport
poniedziałek, 29 sierpnia 2022, 13:59
PGE Turów Zgorzelec w sezonie 2022/23 po raz kolejny występował będzie na parkietach pierwszej ligi mężczyzn. Nasz zespół wykupił dziką kartę i pomimo spadku w poprzednim sezonie, zagra o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej.

Zobacz również