NaStyku.pl

Judo safari w tą sobotę w ZOO Görlitz-Zgorzelec

Od wielu lat judo safari jest jedną z najbardziej udanych i popularnych aktywności sportowych Niemieckiego Związku Judo (DJB). 10 września w godzinach 14:00-18:00, po raz pierwszy odbędzie się ono w wyjątkowej scenerii Zoo Görlitz.
fot. Nasze Zoo
fot. Nasze Zoo

Oferta skierowana jest do dzieci i młodzieży, które pasjonują się sportem i jest dostępna dla wszystkich bez ograniczeń. „Przyprowadź swoją rodzinę i przyjaciół, ukończ wyzwania safari i ciesz się dniem pełnym przygód. Niezależnie od tego, czy jesteś młodym judoką, czy tylko entuzjastą sportu, każdy znajdzie tu coś dla siebie” – zachęca prezes DJB Thomas Schynol.

Zaopatrzeni w kartę udziału uczestnicy safari, zmierzą się z sześcioma ekscytującymi wyzwaniami, a następnie otrzymają odznakę. Zwierzęce zadania rozmieszczone będą na całym terenie zoo i gwarantują mnóstwo zabawy. Wymagania: umiejętności sportowe i kreatywność. Rzecznik zarządu DJB, Frank Doetsch, dostrzega ogromny potencjał w kampanii finansowanej przez Federalne Ministerstwo ds. Rodziny, Seniorów, Kobiet i Młodzieży (bmfsfj) oraz Niemiecką Młodzież Sportową (dsj): „Kampania ma na celu zachęcić dzieci do uprawiania sportu, bo któż miewa okazję, sprostać sportowym wyzwaniom w zoo”.

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Nowy trener poprowadził nowy Turów do pierwszej wygranej

Wygrana na początek

Sport
wtorek, 26 września 2023, 15:05
W sobotę, 23 września, nowy garnitur koszykarskiego Turowa Zgorzelec zadebiutował w rozgrywkach 2 ligi mężczyzn. A żeby być jeszcze bardziej konkretnym: w grupie D tejże ligi.
fot. Organizator

Zapraszamy na Jesienny bieg 4 Pory Roku 2023

Sport
środa, 13 września 2023, 10:46
To już trzeci bieg w ramach 9. edycji cyklu „4 pory roku” o puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec. Zgorzelecka grupa biegowa EDI Team zaprasza na jesienny bieg na dystansie 5000m, na stadionie przy ul. Maratońskiej w Zgorzelcu.

Zobacz również