NaStyku.pl

Duathlon Zgorzelec odwołany! Dlaczego?

Zaplanowany na niedzielę Duathlon Zgorzelec 2019 został odwołany! Sprawdź, jakie są przyczyny tej decyzji!
Duathlon Zgorzelec odwołany / grafika organizatorów
Duathlon Zgorzelec odwołany / grafika organizatorów

Organizatorzy na swojej stronie internetowej poinformowali, że zaplanowany na 19 maja 2019 r. Duathlon Zgorzelec nie dojdzie do skutku! Powodem jest brak wszystkich pozwoleń niezbędnych do organizacji imprezy sportowej. Zawodnicy, którzy dokonali wpłat wpisowych otrzymają zwrot pieniędzy. Poniżej publikujemy treść oświadczenia organizatorów:

Z przyczyn od nas niezależnych jesteśmy zmuszeni odwołać Duathlon Zgorzelec, który miał odbyć się 19 maja 2019r.

 

Według umówionego podziału obowiązków, uzyskaniem wszelkich pozwoleń na organizację zawodów miała zająć się strona zgorzelecka. Niestety, ta część prac, która leżała po stronie zgorzeleckiej, nie została spełniona i w ostatniej chwili, mimo wcześniejszych zapewnień, że wszystko okej nie otrzymamy pozwolenia na przeprowadzenie zawodów.

 

Jest to dla nas także wielki szok. Taka sytuacja, w naszej kilkuletniej działalności, zdarzyła się po raz pierwszy. Wierzymy, że nie doprowadzi to do utraty Waszego zaufania.

 

Jest nam tym bardziej przykro, że o zaistniałej sytuacji dowiadujemy się tak późno, w momencie kiedy wszystkie prace związane z tymi zawodami mamy ze swojej strony dopięte na ostatni guzik (przygotowane pakiety, medale, statuetki, nagrody, zamówione samochody, materiały, ludzie do pracy).

 

Oczywiście wszystkie środki z wpłat wpisowych zostaną zwrócone najpóźniej do wtorku – środy w przyszłym tygodniu.

 

Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuacje.

 

Organizatorami Duathlonu Zgorzelec są: Fundacja PRO SPORT PRO LIFE, Platforma Sportów Wytrzymałościowych i Zgorzelecka Grupa Rowerowa THC Promil.

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również