NaStyku.pl

Sport

PGE Turów, Puchar Polski

Z Warszawy bez pucharu

Sport
poniedziałek, 19 lutego 2018, 10:08
Zaczęło się dobrze, a skończyło jak zwykle. PGE Turów Zgorzelec jeszcze nigdy nie zdobył Pucharu Polski i w trakcie tegorocznego turnieju ta tradycja została podtrzymana. Może za rok?
24 lutego w Zgorzelcu odbędzie się Gala Boksu Zawodowego

Wierzbicki vs Clayton. Zapowiedź gali w Zgorzelcu (wideo)

Sport
piątek, 09 lutego 2018, 10:21
Na ten wieczór miłośnicy boksu czekają od dawna. Już 24 lutego br. w PGE Turów Arena każdy fan tej dyscypliny będzie mógł zobaczyć, jak walczy Łukasz Wierzbicki – aktualny Mistrz Polski wagi półśredniej. Zapraszamy do obejrzenia zapowiedzi gali!
My #GramyDlaJulity a Ty?

PGE Turów zagra dla Julity Dec!

Sport
środa, 07 lutego 2018, 10:04
10 lutego o godz. 18:00 koszykarze PGE Turowa Zgorzelec zagrają z Polskim Cukrem Toruń nie tylko o zwycięstwo, ale także o szybszy powrót do zdrowia Julity Dec!
Anwil vs PGE Turów

Pikujemy w dół tabeli

Sport
poniedziałek, 05 lutego 2018, 13:36
Chyba powoli musimy się już przyzwyczajać do myśli, że PGE Turów Zgorzelec ponownie nie zagra w tym roku w play-off Energa Basket Ligi. We Włocławku czarno-zieloni ponieśli czwartą porażkę z rzędu. A na horyzoncie widać już następne...
Podczas imprezy udało się zebrać ponad 5 tys. zł na leczenie i rehabilitację Bartka | fot.: Jarosław Goszcz

Oj działo się, działo! Mieszkańcy Zgorzelca mają wielkie serca

Sport
czwartek, 01 lutego 2018, 10:10
Mieszkańcy Zgorzelca i okolic mają wielkie serca. Otworzyli je po raz kolejny dla Bartka – zawodnika Nysy Zgorzelec i WKS Śląsk Wrocław. Za nami kolejna udana akcja, z której dochód zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację chłopca.
PGE Turów vs Asseco Gdynia

Turów. Przykro było patrzeć

Sport
czwartek, 01 lutego 2018, 10:20
Trzecia porażka z rzędu. Czarno-zieloni zagrali bez pomysłu, bez skuteczności, bez zaangażowania. Z taką grą możemy zapomnieć o play-off.
GTK Gliwice vs PGE Turów Zgorzelec

Znowu bęcki. Teraz od Turkiewicza

Sport
poniedziałek, 29 stycznia 2018, 10:47
Przegraliśmy. Znowu przegraliśmy na wyjeździe. Tym razem 28 stycznia PGE Turów Zgorzelec w ramach 18 kolejki EBL grał w Gliwicach z miejscowym GTK.
Cały dochód z imprezy zostanie przekazany na leczenie Bartka, u którego w sierpniu ubr. lekarze zdiagnozowali raka żołądka.

Gramy i pływamy dla Bartka

Sport
czwartek, 25 stycznia 2018, 09:31
Gramy i pływamy dla Bartka – pod takim hasłem w najbliższą sobotę (27 stycznia) odbędzie się impreza charytatywna, z której cały dochód zostanie przekazany na leczenie 15-letniego Bartka Wiciaka – zawodnika Nysy Zgorzelec i WKS Śląsk Wrocław.