NaStyku.pl

Trzeci etap Africa Eco Race

Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo z trzeciego etapu rajdu Africa Eco Race. Według organizatorów 400-kilometrowy odcinek trasy miał być łatwy do pokonania. Innego zdania są nasi zawodnicy.
Trzeci etap rajdu | materiały prasowe R-Six Team 6601
Trzeci etap rajdu | materiały prasowe R-Six Team 6601

Trasa prowadziła do Assy, 16-tysiącznego miasta w regionie Kulmim-Asmara. 400-kilometrowy odcinek specjalny rozpoczął się na biwaku, co umożliwiło publiczności zobaczyć start pojazdów wyścigowych.

Po trzecim etapie Albert Gryszczuk oraz Robin Szustkowski zajęli 38. miejsce i są na 36. pozycji w klasyfikacji generalnej. Natomiast Robert Szustkowski i Jarosław Kazberuk zakończyli etap na 37. miejscu, a w klasyfikacji generalnej ulokowali się na 35. pozycji.  

Relacja:

 

Relacje i materiały z tegorocznych zmagań są udostępniane na bieżąco na Facebook'u R-Six Team 6601. Zainteresowanych poprzednimi startami ekipy w rajdach samochodowych zapraszamy na stronę Facebook'a R-Six Team (bez dopisku 6601). Dodatkowo transmisje można oglądać na Eurosport i Eurosport 2 oraz na Facebook'u Africa Eco Race.

Więcej na temat rajdu tutaj-klik.

 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Biegowa niedziela

Sto okrążeń na stadionie

Sport
piątek, 09 listopada 2018, 08:26
Dla biegaczy, którzy w niedzielę zostaną w domu i nie wybierają się do Poznania na największy bieg w historii Polski, zgorzelecki EDI Team przygotował swoją propozycję: wspólne (kto ile chce) sto okrążeń na zgorzeleckim stadionie.

Zobacz również

Galę organizuje Klub Sportowy Karpiński -Boks ze Zgorzelca we współpracy z Aleksandrem Delijewskim (materiały prasowe)
Sport
czwartek, 08 listopada 2018, 10:04

Boks wraca do Zgorzelca

1 grudnia o godz 18:00, hala PGE Turów Arena w...
fot. UKS Warrior Zgorzelec
Sport
piątek, 02 listopada 2018, 17:01

Młodzicy UKS Warrior na medal

Świetny start w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików odnotowali nasi sportowcy. Reprezentacja...