NaStyku.pl

Trzeci etap Africa Eco Race

Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo z trzeciego etapu rajdu Africa Eco Race. Według organizatorów 400-kilometrowy odcinek trasy miał być łatwy do pokonania. Innego zdania są nasi zawodnicy.
Trzeci etap rajdu | materiały prasowe R-Six Team 6601
Trzeci etap rajdu | materiały prasowe R-Six Team 6601

Trasa prowadziła do Assy, 16-tysiącznego miasta w regionie Kulmim-Asmara. 400-kilometrowy odcinek specjalny rozpoczął się na biwaku, co umożliwiło publiczności zobaczyć start pojazdów wyścigowych.

Po trzecim etapie Albert Gryszczuk oraz Robin Szustkowski zajęli 38. miejsce i są na 36. pozycji w klasyfikacji generalnej. Natomiast Robert Szustkowski i Jarosław Kazberuk zakończyli etap na 37. miejscu, a w klasyfikacji generalnej ulokowali się na 35. pozycji.  

Relacja:

 

Relacje i materiały z tegorocznych zmagań są udostępniane na bieżąco na Facebook'u R-Six Team 6601. Zainteresowanych poprzednimi startami ekipy w rajdach samochodowych zapraszamy na stronę Facebook'a R-Six Team (bez dopisku 6601). Dodatkowo transmisje można oglądać na Eurosport i Eurosport 2 oraz na Facebook'u Africa Eco Race.

Więcej na temat rajdu tutaj-klik.

 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Patrycja Woźniak (fot.: facebook Kick-Fighter Zgorzelec)

Srebro dla Patrycji Woźniak!

Sport
poniedziałek, 21 maja 2018, 12:21
Zawodniczka Centrum Sportów Walki Kick-Fighter Zgorzelec Patrycja Woźniak wywalczyła srebrny medal w finale Pucharu Świata w kickboxingu. Zawody rozegrano w Budapeszcie.
Michael Claxton (fot.: PGE Turów Zgorzelec: www.ksturow.eu)

Turów żegna się z Michaelem Claxtonem

Sport
poniedziałek, 21 maja 2018, 10:14
Zarząd KKS Turów Zgorzelec S.A. podjął decyzję o niekontynuowaniu współpracy z dotychczasowym pierwszym trenerem zespołu, Michaelem Claxtonem. Klub dziękuje Amerykaninowi za pracę w minionym sezonie i życzy powodzenia w dalszym rozwoju kariery.

Zobacz również

PGE Turów vs Anwil play-off mecz nr 3
Sport
środa, 02 maja 2018, 11:02

Koniec sezonu w Zgorzelcu

We wtorek, 1 maja, PGE Turów Zgorzelec podejmował u siebie...