NaStyku.pl

Rajdowa Niedziela 2018, czyli jeździmy dla Julity Dec!

Uwaga pasjonaci i kibice sportów motorowych! Automobilklub Zagłębie Turoszowskie w Zgorzelcu organizuje 14 października 2018 roku Rajdową Niedzielę - czyli jeździmy dla Julity Dec.
Rajdowe emocje i pomaganie w jednym
Rajdowe emocje i pomaganie w jednym

W czasie imprezy za drobną wrzutkę do puszek wolontariuszy będzie można przejechać się na fotelu pilota w samochodach rajdowych. Przy okazji imprezy zbierane będą pieniądze potrzebne na leczenie i rehabilitację naszej koleżanki Julity Dec, która cierpi na poważną chorobę genetyczną, ale się nie poddaje i walczy z nią dzielnie.

Wszystkich sympatyków i miłośników motorsportu oraz wszystkich innych ludzi, którzy chcieliby wesprzeć Julitę i jej rodzinę w walce z chorobą zapraszamy serdecznie 14 października (niedziela) o godz. 10:00 na teren byłego targowiska miejskiego w Zgorzelcu pomiędzy ulicami Boh. II AWP i Armii Krajowej.

Dobra zabawa, szereg atrakcji i mocnych wrażeń gwarantowany.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

materiały prasowe Urzędu Miasta Zgorzelec

Wicemistrz olimpijski w Zgorzelcu!

Sport
piątek, 19 października 2018, 09:43
18.10 Szkołę Podstawową nr 5 im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zgorzelcu odwiedził wybitny polski sportowiec Józef Tracz, trzykrotny medalista olimpijski w zapasach w stylu klasycznym, trzykrotny wicemistrz świata oraz dziewięciokrotny mistrz Polski.
Trwają zapisy na 13. Bieg przy Pochodniach Mostami Europa - Miasta

13. Bieg przy Pochodniach Mostami Europa - Miasta

Sport
czwartek, 18 października 2018, 09:07
Zapraszamy na bieg w Parku Mostów - 13. Bieg przy Pochodniach Mostami Europamiasta Görlitz – Zgorzelec im. Heinza Andersa, który odbędzie się 26 października 2018 r. (piątek).

Zobacz również

Mistrzostwa Polski Seniorów rozegrano w miniony weekend w Bornym Sulinowo (fot. UKS Warrior Zgorzelec)
Sport
piątek, 12 października 2018, 09:07

Mamy wicemistrza Polski!

Filip Olszak wywalczył srebrny medal Mistrzostw Polski Seniorów taekwondo olimpijskiego....