NaStyku.pl

Męskie granie, czyli mecz siatkówki w szczytnym celu

W najbliższą sobotę, 13 stycznia w hali CSR przy ul. Maratońskiej w Zgorzelcu odbędzie się Turniej Charytatywny Piłki Siatkowej "Męskie granie" dla Bartka Wiciaka. Zapraszamy do dopingowania!
13 stycznia w CSR przy ul. Maratońskiej odbędzie się Turniej Charytatywny Piłki Siatkowej | materiały prasowe KM Team
13 stycznia w CSR przy ul. Maratońskiej odbędzie się Turniej Charytatywny Piłki Siatkowej | materiały prasowe KM Team

Imprezę zadedykowano pochodzącemu ze Zgorzelca Bartkowi, u którego w sierpniu ubr. lekarze zdiagnozowali raka żołądka (hepatoblastoma).

Podczas imprezy będzie można się zarejestrować jako potencjalny dawca szpiku, a tym samym uratować komuś życie. Prawdopodobieństwo znalezienia odpowiedniego dawcy dla pacjenta jest bardzo niskie. Im więcej potencjalnych dawców, tym więcej szans na życie dla chorych na nowotwór krwi. Dawcą może zostać każdy ogólnie zdrowy człowiek między 18. a 55. rokiem życia, ważący powyżej 50 kg i nieposiadający znacznej nadwagi. Podczas imprezy zainteresowane rejestracją osoby otrzymają pakiet rejestracyjny (formularz z danymi osobowymi oraz patyczki służące do pobrania wymazu z wewnętrznej strony policzka).

W przerwach meczu przewidziano także ciekawe licytacje, a dla najmłodszych przygotowano kącik zabaw.   

Zapraszamy do wsparcia akcji!

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Klub Sportowy Bazalt Sulików zaprasza 22.04 o godz. 10:00 do GOK w Sulikowie na VI Turniej Brydża Sportowego Par "SKALNIK".

VI Turniej Brydża Sportowego Par "Skalnik"

Sport
środa, 18 kwietnia 2018, 11:00
Trwają zapisy na VI Turniej Brydża Sportowego Par "Skalnik" o Puchar Wójta Gminy Sulików. Odbędzie się on w niedzielę, 22 kwietnia br. w Gminnym Ośrodku Kultury w Sulikowie. Początek rozgrywek planowany jest na godzinę 10.00.
Michael Claxton, fot. Jack Frytka

Play-off w Zgorzelcu. Analiza

Sport
poniedziałek, 16 kwietnia 2018, 14:12
Do końca sezonu zasadniczego EBL została Turom ze Zgorzelca jedna kolejka. Świetną grą w ostatnich trzech meczach nasi chłopcy dali sobie szansę na udział w dalszej fazie rozgrywek. Sytuacja w tabeli jest jednak dość skomplikowana...

Zobacz również

fot.: PGE Turów Zgorzelec
Sport
poniedziałek, 16 kwietnia 2018, 08:36

Skaut NBA dumny z syna

Randy Ayers, skaut Brooklyn Nets, a prywatnie ojciec Camerona Ayersa,...