NaStyku.pl

2 maja wielkie bieganie!

Przed nami święto miłośników biegania, szczególnie tych najmłodszych. 2 maja w Ręczynie wystartuje 8. Gminny Bieg Uliczny organizowany przez Ośrodek Kultury w Zgorzelcu z siedzibą w Radomierzycach.
8. Gminny Bieg Uliczny
8. Gminny Bieg Uliczny

Celem imprezy jest popularyzacja sportu wśród mieszkańców gminy Zgorzelec, upowszechnienie wypoczynku na świeżym powietrzu oraz wspólna rywalizacja sportowa. Warunkiem wpisania dzieci i młodzieży na listę startową jest dostarczenie w dniu zawodów zgody rodziców (opiekuna prawnego). Osoby pełnoletnie startują na własną odpowiedzialność.

Biuro zawodów będzie się mieścić w świetlicy wiejskiej w Ręczynie. W dniu biegu będzie czynne od godziny 10.00 do 12.00.

Po biegu na uczestników będą czekać również inne atrakcje, np.: mecz piłki siatkowej, poczęstunek, dmuchany zamek dla dzieci, kramy z zabawkami. O oprawę muzyczną zadba zespół TIAMO porywając wszystkich gości do wspólnej zabawy.

Zgoda i regulamin dostępne są tutaj

 

 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Patrycja Woźniak (fot.: facebook Kick-Fighter Zgorzelec)

Srebro dla Patrycji Woźniak!

Sport
poniedziałek, 21 maja 2018, 12:21
Zawodniczka Centrum Sportów Walki Kick-Fighter Zgorzelec Patrycja Woźniak wywalczyła srebrny medal w finale Pucharu Świata w kickboxingu. Zawody rozegrano w Budapeszcie.
Michael Claxton (fot.: PGE Turów Zgorzelec: www.ksturow.eu)

Turów żegna się z Michaelem Claxtonem

Sport
poniedziałek, 21 maja 2018, 10:14
Zarząd KKS Turów Zgorzelec S.A. podjął decyzję o niekontynuowaniu współpracy z dotychczasowym pierwszym trenerem zespołu, Michaelem Claxtonem. Klub dziękuje Amerykaninowi za pracę w minionym sezonie i życzy powodzenia w dalszym rozwoju kariery.

Zobacz również

PGE Turów vs Anwil play-off mecz nr 3
Sport
środa, 02 maja 2018, 11:02

Koniec sezonu w Zgorzelcu

We wtorek, 1 maja, PGE Turów Zgorzelec podejmował u siebie...